Siverekli Gençler Fatih Bucak'a Destek Verdi

Fatih Bucak’a Bir Destekte Siverek Gençlerinden Geldi.

Şanlıurfa MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz TBMM’den  20.11.2018 tarihinde  Şanlıurfa Siverek MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Bucak’a Destek Vermiş Fatih Bucak’ın Açıklamasının Yerinde Bir Açıklama Olduğunu Söylemişti.

Bir destekte Şanlıurfa Siverek İlçesinde Onlarca Gencin Bir Araya Gelip Pankart Açıp Şanlıurfa Siverek MHP Belediye Başkan adayı Fatih Bucak’a Destek Basın Açıklamasında Bulundular.

Bugüne Kadar Bu Memlekette Haksızlığa Hakarete Maruz Kalmamamızın Sebeplerinden Biri Bucak Aşiretinin Var Olmasıdır.

Sayın Mehmet Fatih Bucak Ağamıza Çıktığı Yolda Yalnız Olmadığını Ve Siverek Gençleri Olarak Her Zaman Yanında Olacağımızı Söylemekteyiz Diyen Grup Basın Açıklaması Yaptı.

Saygıdeğer medya mensupları bu gece buraya toplamamızın sebebi Sayın Mehmet Fatih Bucak ağamıza çıktığı yolda yalnız olmadığını ve Siverek gençleri olarak her zaman yanında olacağımızı söylemekteyiz.

 Bugüne kadar bu memlekette haksızlığa hakarete maruz kalmamamızın sebeplerinden biri Bucak Aşireti'nin var olmasıdır.

Bucak aşireti tüm il ve ilçelerde her zaman hürmet ve saygı duyulan Yalansız dolansız sevilen bir önderliktir bizde bu önderlik uğruna her türlü desteklerimizi esirgemeyeceğimizi söylemek istiyoruz ve buradan Sayın Mehmet Fatih Bucak ağzımızın her zaman emrinde olacağımızın sözünü veriyoruz. Konuşacaklarımız bundan ibarettir halkımıza hayırlı uğurlu olsun herkesin Hakkında hayırlısı olsun

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER