Siverek'i sivrisinek, sinek ve kelebekler bastı

Şanlıurfa Siverek ilçesini sivrisinek, sinek ve kelebek bastı

Bir vatandaş çektiği videoda yardım istiyor Siverek belediyesinin ilaçlama yapmadığını belirleterek bizim evin haline baksanıza sinekten kelebekten içeri giremiyoruz ne ilaçlama yapılıyor ne bir şey Siverek'in hali bu diye sitem etti.

 İlaçlama için ayrılan ödenek 5 trilyon  ama ilaçlama konusunda bazı eksikler meydana gelendi ve bu yüzden ilaçlanmaya Siverek’te geç başlandı ve severekte sivrisinek karasinek ve kelebekler milleti bezdirdi ve halkı rahatsız edici duruma getirdi.

Şanlıurfa Siverek belediye başkanı Şeyhmus Aydın bu görüntüler için Taraf Medya’ya açıklamada bulundu.

Aydın: Siverek belediyesi 4 Araçla Kırsal 5 Araçla ise Siverek merkezi toplam 9 araçla rutin bir şekilde ilaçlama yapmaya başladı.

İlaçlama aslında şubat ayında yapılması gerekti o dönem seçimler ve yağışlardan dolayı ilaçlanma yapılamadı.

Bütçenin geç geldiği için bizde ihaleyi mecburen geç yapmak zorunda kaldık. Şimdi ihalemizi yaptık ilaçlanmaya başladık.

Yeni göreve geldiğimiz için bazı eksiklerimiz oldu ama biz halkımıza mazeret üretmeyeceğiz halkımız haklıdır. Bizim hiçbir mazeretimiz olamaz bu süreçte yaşanan eksiklerimizden dolayı halkımızdan özür dilerim görevimizin başındayız halkımıza layık olmak için çabalayacağız dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 15:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalan
Yalan - 1 yıl Önce

Ne ilacı araçlara su doldurup ilaçmış gibi gösteriyorsunuz milleti kandırmayın .

Cemil
Cemil - 1 yıl Önce

Tarafmedya olmasa kimsenin doğru haber yapacağı yok doğruları burda duyuyoruz

Miraz
Miraz - 1 yıl Önce

Hizmet talebinde bulunan muhtarlara karşı yanınızda yardımcınız dayak atmaya tehdit etmeye başladı bunuda açıklasanıza yada durun en iyisi çıkın meydana siverek halkı ben kendi basima değilim bana ne söyleniyorsa onu onaylıyorum deyin az da olsa dürüstlükten kaybetmeksizin

Selim
Selim - 1 yıl Önce

Hangi devirde yaşıyoruz türkiyenin neresi olursa olsun hiç kimse böyle yaşamayı hak etmiyor yaşanmaz zaten belediye başkanı istifa etmeli bir şehri bu hale getirmişse

Ramazan gelen
Ramazan gelen - 1 yıl Önce

Gelen gideni aratiyor ceneti vad eden akp oy verene hesap sorulmiyacak peki şimdi ne vad ediyorlar

Akp li
Akp li - 1 yıl Önce

Oyum Size Haramdır

Bahri yılmaz
Bahri yılmaz - 1 yıl Önce

Haydı hayırlısı

Ibrahimova
Ibrahimova - 1 yıl Önce

Biz kirsalda daha ilaclama görmedik normalde ayda iki kere ilaçlama yapılıyordu busene daha bir kere bir ilaçlama yapılmadı


SIRADAKİ HABER