Siverek Devlet Hastanesinde corona test skandalı.

Siverek Devlet Hastanesinde corona test skandalı.

Şanlıurfa Siverek Devlet Hastanesinde corona şüphesiyle giden vatandaşlara corona testi yapılmadan korona teşhisi konuluyor. Siverek Devlet Hastanesine korona şüphesiyle giden vatandaşlar, yetkililerden corona testinin yapılmasını istiyor. Yetkililer ise corona testi yapmadan corona teşhisi koyup hastanede gerekli ilaçları verip hastaları eve gönderiyor. Hastalar bu duruma tepkili, test yapılmadan sadece bazı belirtiler ile korona teşhisinin konulması vatandaşları rahatsız ediyor. Korona teşhisi konulan vatandaşlar ise özel araçları yok ise toplu taşıma ile eve gidiyor.

Konu hakkında açıklama yapan eski belediye meclis üyesi Ali Çiftel

İki çocuğumda eşim ve bende bazı belirtiler göstermiş durumda, corona olup olmadığımızı bilmek ve test yaptırmak için Siverek devlet hastanesine gittik hastanede bizi kontrol eden doktor belirtilerimize baktıktan sonra test etmeden’’ coronasınız, bunlarda ilaçlarınız 14 gün evde karantinaya alın kendinizi’’ dedi. Bende test yapılmadan corona olup olmadığımıza emin olamasınız, corona değilsek sadece sizin tahmnizden dolayı bu ilaçları neden kulanalım dedim. Doktor yan etkileri yok dedi ben ısrar etim en azındn aileden bir kişiye test yapılmasını istedim emin olmak adına ama doktor test yapmadan siz coronasınız dedi ve test yapmadı, testsiz corona olduk.

Bu kadar komik bir durum olabilir mi Siverek Devlet Hastanesindeki  doktor bilimden, tıptan vazgeçmiş müneccim olmuşlar , test yapmadan hastların corona olduğunu tahmin ediyorlar coronasınız diyorlar .

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Veysi ercan
Mehmet Veysi ercan - 4 ay Önce

aynı yöntemle herkesi korona yaptılar pozitif olan vakalar iş yerine çalışmaya gidiyor şüpheli vatandaş evde karantinada

Mehmet
Mehmet - 4 ay Önce

O doktoru benim yanıma gunderin ben ona üyle bi test yapacağım

SIRADAKİ HABER