Siverek 23 Nisan 2020 Perşembe akşamı saat 21.00’ balkonlarda

Siverek 23 Nisan 2020 Perşembe akşamı saat 21.00’ balkonlarda

TBMM Başkanı Mustafa Şentop,“23 Nisan 2020 Perşembe akşamı saat 21.00’de tüm Türkiye’yi, evlerinde ve balkonlarında 100’üncü yıl coşkusunu İstiklal Marşı’nı söyleyerek kutlamaya çağırıyoruz” dedi.

Şentop’un açıklaması üzerine yurt genelinde açıklanan çağrıya destek açıklamaları devam ediyor. Bir açıklamada  Kayseri Türk Eğitim Sen Üyesi Muhammed Mustafa Karagöz'ün minik kızı Asya Karagöz'den geldi . Minik Asya’nın vidosunu izleyenler mink Asya’ya  hayran kaldı.

 Videodan sonra bir destek mesajıda Siverek Türk Eğitim Sen İlçe Temsilcisi Umut BUĞDAYCI dan geldi. Buğdaycı Kayseri Türk Eğitim Sen Üyemiz Muhammed Mustafa Karagöz'ün kızı Asya Karagöz'den bizlere 23 Nisan mesajı...Tebrikler güzel Asya…23 Nisan Akşamı Saat 21:00'de Balkonlarda olacağız ifadelerini kulandı  .

Buğdaycı konuşmasının devamında  bu konuda Siverek’ten üzerine düşecek her turlu katkıyı sunacaklarını ve tüm Sivereklileri destek vermeye davet etti. Salgın nedeniyle okullarımızın kapanması ve sosyal etkinliklere bir süreliğine  ara verilse de evlerinde bulunan hemşerilerimizin bu konuda katkı sunacaklarını bekliyorum. Umarım en kısa surede covid- 19 salgını biter okullar açılır her türlü sosyal etkinliklere kaldığımız yerden devam ederiz dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER