Karakayalı kardeşler'den örnek davranış.

Ercan Karakayalı ve sevil karakayalı kardeşler örnek davranış.

Karakayalı kardeşler'den örnek davranış.

12 yaşında olan Ercan Karakayalı ve 14 yaşında olan sevil karakayalı kardeşler bu gün siverek engeliler derneğini ziyaret edip topladıkları mavi kapakları siverek engeliler derneği başkanı Feridun şenateş’e teslim ettiler.

kardeşler amaçlarının engelliğe farkındalık oluşturmak olduğunu unutmayalım her sağlam insan her an bir engelli adayı olduğunu bunun için herkesin engelliliğe duyarlı olmasını istediklerini söylediler.

Siverek engeliler derneği başkanı Feridun şenateş sosyal medyada yaptığı açıklamada.

Şenateş; Ercan Karakayalı ve sevil karakayalı kardeşler bu gün bizleri derneğimizde ziyaret ederek topladıkları mavi kapakları bize teslim ettiler. 12 yaşında olan Ercan ve 14 yaşında ablası sevil karakayalı kardeşler amaçlarının engelliliğe farkındalık oluşturmak olduğunu unutmayalım her sağlam insan her an bir engelli adayı olduğunu bunun için herkesin engelliğe duyarlı olmasını istediklerini söylediler. Siverek engelliler derneği olarak kardeşlerimizin bu duyarlı davranışı için teşekkür ettik her kesin unutmaması gerekir ki her sağlam insan her an bir engelli adayıdır dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER