İlçesine düşman bu başkan kim?

İlçesine düşman bu başkan kim?

Urfalı vatandaşlar, OSB Müdürü Yunus Emre Aksu'ya tepki gösterdi.

Dün akşam saatlerinde Twitter'dan bir iddiada bulunan OSB Müdürü Yunus Emre Aksu, bir başkanın talebi üzerine ilçeye yatırımcı getirdiğini kaydetti. Aksu Başkanın emmisi oğlunun yatırımcıya ortaklık teklif etmisi nedeniyle yatırımcının  yatırımdan vazgeçtiği iddiasında bulundu. Aksu'nun paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, Şanlıurfalılar başkanın kim olduğunu merak ediyor.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, dün akşam yaptığı paylaşımda  “Bir varmış bir yokmuş. Bir gün bir başkan bölge müdürünü aramız ilçemize yatırımcı gönder gençlerimiz işsiz demiş. Müdür yatırımcıyı göndermiş. Başkanın emmisi oğlu yatırımcıya ortaklık teklif etmiş. Yatırımcı kaçmış onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine.” dediği mesajını bir süre sonra kaldırmıştı.

Mesajın kaldırılmasından sonra Urfalılar OSB Müdürü Yunus Emre Aksu’nun neden yazdığı tweeti geri aldığını merak edip, iddialarda yer alan belediye başkanının kim olduğunu sormuştu. Ortaya atılan bir sözün arkasında durmadığı gerekçesi ile Urfalılar tarafından kınan Aksu, iddialarında belirttiği başkanın ismini vermedi.

Bütün Belediye Başkanları Zan Altında Kaldı

Bilindiği üzere Şanlıurfa'nın tüm ilçeleri, AK Parti Belediyeleri kazanmış durumda. Bir ilçede Cumhur ittifakı var.Yunus Emre Aksu, seçilmiş belediye başkanlarını ve emmisi oğularını tümünü zan altında bıraktı.Eğer ki yapılan bir hata yanlışlık yolsuzluk varsa bunu isimi ile belirtilmesi gerekiyor. Urfalılar bu başkanın kim olduğunu açıklanmasını istiyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER