İbrahim Özyavuz hükümete mağdur çiftçiler için çağrıda bulundu

İbrahim Özyavuz hükümete mağdur çiftçiler için çağrıda bulundu

‪sosyal medya hesabında çiftçilerin mağduriyetine dikkat çeken Şanlıurfa MHP millet vekili İbrahim Özyavuz  çiftçilerin mağdur edilmemesine dikkat çekip çağırıda  bulundu.

daha ünce TBMM de Şanlıurfa’nın ve çiftçilerin sorunlarını dile getirmiş Şanlıurfa neden ak parti tarafından cezalandırılmaktadır Şanlıurfa MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz 2,5 Milyon Nüfusu İle Güney Doğu Anadolu’nun En Büyük İli Olan Şanlıurfa’ya Sağlık Bakanlığı Neden Yatırımlardan Mahrum Bırakmaktadır Şanlıurfa’da Yeterli Sağlık Tesisi Ve Uzman Doktor Olmadığından Hastaları Başka İllere Nakil Etmek Zorunda Kalınıyor.

Şanlıurfa’nın Bir Çok Sorunu Mevcuttur Otopark Sorunu Su, Alt Yapı Ciddi Şekilde Elektrik Sorunu Vardır

Dünya piyasalarında stratejik bir yeri olan pamuğun ülkemizdeki üretiminin yüzde 47'sini Şanlıurfalı çiftçiler üretmektedir.

Yüksek randımanlı ve kaliteli pamuğun hak ettiği ekonomik karşılığını alabilmesi açısından burada çiftçilerimiz korumak amacıyla ÇUKOBİRLİK bir an önce alıma başlamalıdır

Demişti.

sosyal medya hesabında çiftçilerin mağduriyetine dikkat çeken Şanlıurfa MHP millet vekili İbrahim Özyavuz  çiftçilerin mağdur edilmemesi için hükümete çağırıda bulundu

Şanlıurfa MHP millet vekili İbrahim özyavuzun sosyal medya paylaşımı.

Aşırı yağıştan dolayı Şanlıurfa’da Pamuklarını hala toplayamayan Çiftçilerimizin vadesi 12. Ayda dolacak olan borçları şubat sonuna kadar faizsiz ertelenmeli ve çiftçilerimizin mağduriyeti önlenmelidir.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 01:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER