Hayırsever İş Adamı Tüm Düğün Masraflarını Karşıladı

Hayırsever İş Adamı Tüm Düğün Masraflarını Karşıladı

Hayırsever İş Adamı  Tüm Düğün Masraflarını Karşıladı

Şanlıurfa Siverek MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Bucak Orhan Babanın Tüm Düğün Masraflarını Karşıladı.

 Tüm Şanlıurfa, Siverek Ve Tüm Sanatçı Dostlarını Düğüne Davet eden iş adamı bucak Düğün Masraflarını da Kendi Cebinden Karşıladığını söyledi.

Hayırsever iş adamı Fatih Bucak maddi durumu iyi olmayan bir çiftin dünya evine girmeleri için tüm düğün masrafları üstlendi.

Şanlıurfa Siverek MHP belediye başkan adayı Fatih Bucak Bu Anlamlı Hayırseverliğinden Dolayı Büyük Takdir Topladı; Bir Çiftin Yuva Sahibi Olmasını Sağladı.

Fatih bucak çevresinde hayırsever darda kalmış, zorda kalmış insanlara yardım severliğiyle bilinen kan davlarında barış sağlayan iflas etmiş insanların borçlarını ödemlerinde yardımcı olan kişiliğiyle tanınan hayırsever bir iş adamı olarak bilinmekte

Fatih Bucak’ın Sosyal Medya Paylaşımı

BURADA OLACAĞIZ ORHAN BABANIN DÜĞÜNÜNE TÜM SİVEREK-URFA DAVETLİDİR,BAŞTA İSTANBUL ANKARADA Kİ TÜM SANATÇI DOSTLARIM DAVETLİ DİR.

ÖLÜM HAK MİRAS HELAL BABAMIN BANA KALAN MİRASINDAN DÜĞÜN MASRAFLARI YAPILACAKTIR.

DEVLETİN KESESİNDEN DEĞİL,BELEDİYENİN KESESİNDEN DEĞİL,STK SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDAN DEĞİL,VAKIFTAN,DERNEKTEN DEĞİL ÖZ VE ÖZ KİŞİSEL SERMAYEDEN CEBİMDEN YAPILACAKTIR.

DEVLETİN PARASINDAN,BELEDİYENİN PARASINDAN RABBİM BİZE NASİP ETMESİN,BUNLAR YETİM PARASIDIR,HAK YİYEN HAKKTAN UZAKLAŞIR,ÖBÜR DÜNYADA ATEŞTEN GÖMLEK OLUR ,ALLAHIM BU GÜNE KADAR ZEKATIMI,HAYIR-HASANATINI YAPAN BU KULUNU MUAFFAK EYLE İNŞALLAH,MİLLET BU KADAR ÖĞRENCİYE BURS VERDİM DİYOR,DERSİN BELKİ BABASININ KESESİNDEN VERİYOR VE BİDE MİNNET ETTİRİYOR,OYSA BENİM VERDİĞİM BURS BABAMIN MİRASINDAN VE MİNNETSİZ.

BU HAYIR HASANAT,ZEKAT ÖBÜR DÜNYADA ÜŞ-BEŞ SOPA FALAKA DAHA AZ YEMEMİZE YARAYACAK İNŞALLAH .

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan
Ayhan - 2 yıl Önce

Böyle insanların var olduğunu görmek insanı umutlandırıyor Allah razı olsun

Ömer Kürkçü
Ömer Kürkçü - 2 yıl Önce

Allah seni var etsin baş tacı sn amcam

Mikail bucak
Mikail bucak - 2 yıl Önce

Rabbim seni başımızdan eksik etmesin
Fakir fukara babası zalimlerin korkulur rüyası sın sen fatih ağa

Ferdi aslan
Ferdi aslan - 2 yıl Önce

Helal olsun değerli reisimiz seni bu ciftlere yaptığın ilik dünyada kimse yapmadi helal olsun fakirlerin babası fatih ağamız

SIRADAKİ HABER