Bucak tatil planına engelliler deneğini de dâhil etti

Ekonomist iş adamı Fatih Bucak tatiline engeliler derneğini de dahil etti.

Bucak tatil planına engelliler deneğini de dâhil etti

Bucak engellilerle beraber alışveriş yaptı. Engellilerin tüm masraflarını karşılayan Bucak engellileri evinde misafir ederek Engellilerle beraber Siverek'ten başlayan seyahat Urfa-Antep-Adana-Ankara-İzmir-Kuşadası-bodrum-Yunanadası Kos  ile devam eden tatil sürprizlerle devam edileceği öğrenildi.

İlkleri bize yaşatan engelliliğe duyarlı reise çok teşekkür ederim diyen Siverek engelliler derneği başkanı Feridun Şenateş yaptığı açıklamada;

Mehmet Fatih Bucak engelliliğe duyarlığını yine gösterdi. Siverek engelliler derneği kurulma aşamasında çok emeği olan Fatih Mehmet Bucak dernek kurulduktan sonra da hep yanımızda oldu gün geldi halı saha maçı yaptık gün geldi tava yapıp bizi davet etti gün geldi sorunumuz olduğu zaman sorunumuzu çözmede bize yardımcı oldu. İlk etapta 5 engelli arkadaşımızın protezlerinin ücretlerini üstlendi. Bu hafta da Siverek engelliler derneği üç üyesini kendi özel aracı ile özelikle kendisi de bizimle beraber aynı araçta bulunması bizleri sevindirdi. Siverekten Şanlıurfa’ya Gaziantep Adana ve Ankara’ya beraber geldik. Bugün Anıtkabir, Ulucanlar cezaevi, Ankara kalesini beraber gezdik. Alışverişimizi de yaptı. Tüm masrafları Mehmet Fatih Bucak karşıladı. Sırada İstanbul İzmir ve son olarak Bodruma gideceğiz hayatımızda ilkleri bize yaşatan engelliliğe duyarlı reise çok teşekkür ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER