AKP’li Siverek belediyesi vatandaşlar tarafından alay konusu oldu.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yıllardır bitmeyen ve çileye dönüşen şehir içi yol ve caddeler, sosyal medyada alay konusu oldu.

AKP’li Siverek belediyesi vatandaşlar tarafından alay konusu oldu.

Yıllardır Siverek'te yaşayan vatandaşları çileden çıkaran ve bir türlü bitmeyen kazı ve çukurlar sosyal medyada alay konusu oldu.

Vatandaşlar ilçe merkezin sokak ve caddelerinde kazılmayan  ve çukur olmayan bir yol gördükleri için şaşkına döndüler.

Bir vatandaş Fırat Mahallesinde bulunan kazılmamış bir yolu sosyal medyada paylaşarak," Siverek Belediyesine duyurulur, burada 70 metre kazılmamış çukursuz yol var, araçlar sürat yapıyor!" diye paylaşımda bulundu.

 Fotoğrafın sosyal medyada paylaşılmasından 3 gün sonra vatandaşın sosyal medyada paylaştığı 70 metre kazılmamış çukursuz yol ekipler tarafından iş makineleriyle kazılmaya başlandı.

Daha önce 'Burada 70 metre kazılmamış çukursuz yol var' paylaşımı yapan vatandaş, tekrardan o yolun ve kazı yapan iş makinelerin fotoğrafını paylaşarak," Sosyal medya'nın gücü işte, Siverek'te 70 metre kazılmamış yol vardı, onu da kazdılar. Artık araçlar sürat yapamayacak" diye yazdı.

paylaşımdan sonra siverek belediyesi vatandaşlar tarfından alay konusu oldu. Paylaşımın altına  vatandaşlar siverek belediyesi hakında alaycı yorumlar yaptı.

İlk paylaşım altında yorum yapan vatandaşlardan bazıları:" Burası Siverek değil eminmisiniz. Siverek'te çukursuz mahalle yok, helal olsunlar bunu görmemişler. Bari yanlış yer tarif et yoksa orda da hizmet yapacaklar. Kim Milletin hırsızlığını yapıyorsa Allah onu perişan yapsın" gibi yorumlar yapıldı.

Siverek belediyesinin alay konusu olduğu o yorumlardan bazıları şöyle

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 18:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
mazlum
mazlum - 2 ay Önce

bir belediye ancak kendini bu kadar rezil edebilir .size oy verdiğimiz için sizin kadar bizde suçluyuz

SIRADAKİ HABER