AKP’Lİ SİVEREK BELEDİYE BAŞKANI HINCINI PERSONELDEN Mİ ALIYOR?

Siverek Belediyesi bünyesinde görev yapan bazı personel ve müdürlerin görev yerleri değiştirildi.

AKP’Lİ SİVEREK BELEDİYE BAŞKANI HINCINI PERSONELDEN Mİ ALIYOR?

Sürekli skandallarla ve Temizlik İhalesindeki yolsuzluk iddiasıyla gündeme gelen başkan Şehmus Aydın, halk arasınd  başarısızlığın hıncını  personelin yerini değiştirerek mi almaya çalışıyor  söylemlerine neden oldu .Başkan aydın Görevinde  tecrübeli bir çok müdür ve personelin yerini değiştirme kararı aldı.

Bazı müdürler pasife çekilirken pasifte olan daha önceki dönemlerde müdürlük yapanlar aktif görevlere getirildi. Belediyedeki görev değişikliğini halk, başkan Şehmuz Aydın başarısızlığın hıncını personelden çıkarıyor şeklinde yorumladı.

 Görev yerleri değişen müdürler şöyle; Yazı İşleri Müdürlüğü’ne Ramazan Hakan Sölmez, Muhtarlıklar Müdürlüğü’ne Selahattin Özdoğan, Basın Yayın ve Halklar İlişkiler Müdürlüğü’ne Murat Ölçen, Fen İşleri Müdürlüğü’ne Reşat Demirkapı, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne A.Kadir Yavuz Plan ve Proje Müdürlüğü’ne Zülfikar Koyunsever atanmıştır. Evlendirme Memurluğu’na Mahmut Bahçıvan atanırken , Şükrü Kalpar Plan ve Proje Müdürlüğüne, Cerrah Özekinci de Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde personel olarak görevlendirildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 19:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem Eskimiş
Ekrem Eskimiş - 11 ay Önce

Siverek Merhaba diyorum Siverek halk nereye kadar hep yoksulluğa karşı karşıya gelecek gelecek Şimdi de bir bak kırsal alanlarına özellikle Karaca kavga ediyorsun ve hizmet olmuyor burada inanmayan arkadaşları Karacadağ karabahçe arkadaşıma halasına bir bakın Yolları halıları ne durumda gittiler gözünle görsünler bir karkaşı Mahallesi'nin Yollarına bakın niye bunun içinde setleri çıkmıyorsun yedibela düzgün izle Ya Siverek Doğru bir hizmet ye Siverek yada israfa gerekiyor

SIRADAKİ HABER