AKP’li Şanlıurfa büyük şehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül skandal bir paylaşımda bulundu

31 mart seçimlerinden sonra Siverekli seçmeni hatırlamayan Beyazgül 28.12.2019 günü Şanlıurfa Siverek ilçesine geldi . BeYazgül Siverek’te belediye Başkanı  şehmus Aydın ile görüştü

AKP’li Şanlıurfa büyük şehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül skandal bir paylaşımda bulundu

Beyazgül Siverek’ten ayrıldıktan sonra sosyal medyada hesabında skandal bir paylaşımda bulundu. Beyazgül  yaptığı paylaşımda emek hırsızlığında bulunarak Kendi döneminde yapılmayan çalışmaları kendi döneminde yapılmış gibi gösterip sosyal medya hesabında paylaştı.

Başkan Beyazgül Tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkıyoruz. Hummanlar evi ve Terziler evinin restorasyonunu tamamlayan Siverek Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın'ı ve emeği geçenleri tebrik ediyorum. Diye paylaşımda bulunarak kendi zamanında yapılmayan çalışmaları kendi zamanında yapılmış gibi göstererek sosyal medyada hesabında paylaştı.

Taraf medya konu hakkında bilgi edinmek için  eski bir yetkiliye ulaştı ve kamuoyunun merak ettiği soruları sordu.

Taraf medya :  Beyzgül Tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkıyoruz. Hummanlar evi ve Terziler evinin restorasyonunu tamamlayan Siverek Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın'ı ve emeği geçenleri tebrik ediyorum. Diye bir paylaşımda bulundu bu konu hakkında sizden bilgi ala bilimiyiz?

Cevap: Terziler evi; Ali Murat Bey zamanında, Hummanlar evi bizim zamanımızda restore edildi.Terziler evinde Hasan ÇELEBİ Bey kamulaştırdı.

Taraf medya : peki sayın Beyazgül neden böyle yalanış bir paylaşımda bulunmuş olabilir?

  Cevap :yanış bilgilendirilmiştir diye düşünüyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER