Şanlıurfa Siverek ilçesinde AK partinin belediye başkan Adayı nasıl olmalı.

Yayın yönetmenimiz Ali ÇİFTEL bugünkü köşe yazısı

Şanlıurfa Siverek ilçesinde AK partinin belediye başkan Adayı nasıl olmalı.

Şanlıurfa Siverek ilçesi etnik yapısıyla farklı bir ilçe aşiretlerin şeyhlerin yoğunlukla yaşadığı bir ilçe.

Şanlıurfa Siverek ilçesinde tüm kesimleri kucaklayacak tüm herkesin başkanı olacak bir adayın olması Şanlıurfa Siverek ilçesinde zaruri olmuştur.

Sadece birilerinin bir kesime hitap eden aday çıkartılması halinde ak parti Şanlıurfa Siverek ilçesinde büyük bir hayal kırklığı yaşıya bilir.

Ak Parti genel merkezi birilerinin adamı kardeşi kirvesi dostu arkadaşı değil her kesime hitap edecek herkesin başkanı olabilecek bir aday çıkarması gerekmektedir sadece birilerinin emrini yerine getiren  bir aday çıkartılması halinde Şanlıurfa Siverek ilçesinde ak parti yerel yönetimi kaybede bilir.

Unutmayalım ki yerel seçimlerde adayların önemi çok büyüktür yerel değil genel seçimler olmuş olsaydı sayın başkan recep tayip Erdoğan her şeyi yine tek başına sırtlıya bilirdi.

Yerelde adaylarda çok önemlidir kibre kapılıp benim adamım  yaverim olsun düşünülürse geçmiş olsun ak parti Siverek’te seçimi kaybetmiştir

Kimse egosuna kibrine teslim olmamalı ben değil Siverek deyip kendisi için bir yaver değil Siverek için bir başkan adayı seçilmelidir.

Aksi halde Şanlıurfa Siverek ilçesinde ak parti büyük bir hayal kırklığı yaşaya bilir

Taraf medya tarafımız DEVLET tarafımız MİLLET

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail buyukhatipoglu
Ismail buyukhatipoglu - 2 yıl Önce

Aynen arkadaş

Faruk Tatar
Faruk Tatar - 2 yıl Önce

Parti devleti kavramını biliyorsanız.yorum yapmaya gerek yok