Kılıçdaroğlu öldürülecek diye iddia edildi

Kılıçdaroğlu öldürülecek diye iddia edildi

Kılıçdaroğlu öldürülecek diye iddia edildi

ÜLKEDE HAİNLERDE BİTMEZ KILCDAROĞLU GİBİ YİĞİTLERDE BİTMEZ

TV 5'te yayınlanan Gizli Dosya programında " Erol Mütercimler, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ölümcül bir suikast düzenlenebileceği iddiasını öne sürmüştü

Bu iddiaya çok sert bir tepki Şanlıurfa Siverek CHP belediye meclis üyesi Ali Çiftel’den geldi.

TV 5'te yayınlanan Gizli Dosya programında " Erol Mütercimler, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ölümcül bir suikast düzenlenebileceği iddiasını öne sürdü.

Kılıçdaroğlu Ölümcül bir suikastla karşı karşıya kalacak.

Şehit cenazesinde ki saldırıyı öne sürerek Mütercimler, "Postacı kapıyı iki kere çalar, üç kere değil" diyerek CHP liderinin, daha önce iki ciddi saldırı atlattığını hatırlattı.
Kılıçdaroğlu'nun "sağlık gerekçelerini" göstererek yakın zamanda görevinden ayrılacağını savunan Mütercimler, aksi takdirde CHP liderinin ölümcül bir suikastla karşı karşıya kalacağını öne sürdü.

"Postacı kapıyı iki kere çalar, üç kere değil 3'üncüsünde Kemal Bey'in hayatta kalma şansı yok "

Postacı kapıyı iki kere çalar, üç kere değil. İki kere ciddi girişimde bulunuldu, 3'üncüsünde karar vericiler açısından söylüyorum, 3'üncüsünde Kemal Bey'in hayatta kalma şansı yok" dedi.

"KILIÇDAROĞLU'NUN ÖLDÜRÜLMESİ ÇOK GEREKSİZ BİR ŞEY OLUR"

Kendisi de, kendi sağlık sorunlarını öne sürerek çekilecek. Çekilmek zorunda. Ana Muhalefet partisinin başındaki kişinin böyle bir suikastla hayatını kaybetmiş olması partiye de artı bir şey kazandırmaz. Türkiye'nin şu an içinde bulunduğu koşulda bir siyasi liderin öldürülmesini gerektirecek bir husus yok, çok gereksiz bir şey olur."

ŞANLIURFA SİVEREK CHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ALİ ÇİFTEL YAPTIĞI AÇIKLAMADA.

ÜLKEDE HAİNLERDE BİTMEZ KILIÇDAROĞLU GİBİ YİĞİTLERDE BİTMEZ

Hepimiz Kılıçdaroğlu’yuz

Son seçimlerde partimizin başarısını hazmedemeyen, CHP'nin yükselmeye başlayan yıldızının ışığından gözleri rahatsız olan karanlık mahfillerin, genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı ve tehditlerinin dur durak bilmeden sürmekte olduğunu esefle izliyoruz. Bugün de bir internet haber sitesinde bir stratejiste atfen yayınlanan haberde, Sayın Kılıçdaroğlu'nun "istifa etmezse suikast’e uğrayabileceğine" ilişkin yapılan açıklama asla kabul edilemez! 31 Mart seçimlerinde CHP Türkiye partisi olduğunu göstermiştir. CHP’nin şemsiyesi büyük bir şemsiyedir her dildin her ırktan her mezhepten insanların o şemsiye altında bir araya geldiği partidir.

CHP Siverek Belediye Meclis Üyesi Ali Çiftel olarak bu açıklamayı şiddetle kınıyorum ve demokrasi hukuk çerçevesinde her şart altında sayın genel başkanımızın yanında olduğumu deklare ediyorum.

Bu açıklama iktidar partisinide töhmet altında bırakmıştır. Genel başkanımız ve parti sözcülerimiz genel başkanımıza yapılan saldırının sorumlusu iktidar partisidir diye iddiada bulunmuşlardı.

Genel başkanımıza saldıranlar serbest bırakılmıştı. Ve saldırıyı gerçekleştiren şahıs AKP’liler tarafından kahraman ilan edilmişti.

Bir vatandaşta saldırının sorumluları cumhurbaşkanı ve içişleri bakanı olduğunu iddia etmiş haklarında vatana ihanetten suç duyurusunda bulunmuştu.

Peki, bu üçüncü saldırıyı kimler düzenleyecek kimler genel başkanımızın ölüm emrini verecek?

 Erol Mütercimler kimleri kast etti kimler ölüm emrini verecek?

Bağımsız yargımızın bu tehditte karşı gereğini yapacağına inanıyorum dedi.

Ali Çiftel

CHP Siverek Belediye Meclis Üyesi

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 01:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Can
Can - 1 yıl Önce

iyi artık kimse muhalefet parti genel başkanı olmasın her gene başkan öldürülsün tüm genel başkanların ve ve vekilerin güvenliği iktidar partisi sorumludur

SIRADAKİ HABER