KOYVER GİTSİN'' Filminden sokak hayvanları için duyarlı kampanya 1BİLET1MAMA

KOYVER GİTSİN'' Filminden sokak hayvanları için duyarlı kampanya

 Kampanya kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü HayKonfed işbirliğiyle başlatılan kampanyaya kısa sürede birçok ünlü destek verdi 1Bilet1Mama kampanyası hayırsever ve hayvan sever vatandaşlardan büyük destek.

Koyver Gitsin”in konusu ise şöyle:

Genç bir adam olan Samet, sevdiği kadın ile evlenmenin hayalini kurar. Samet’in hayallerini gerçekleştirip, evlenebilmesi için gereken parayı bulması şarttır. Fakat önünde sadece 3 günü vardır. Talihsiz adam ya parayı bulacak ya da hayallerine veda edip aşkını kalbine gömecektir. Gereken parayı bulmak için ağabeyi olarak gördüğü Ferhat ile plan yapan Samet, başlarına geleceklerden bihaberdir. Hayatta tek güvendikleri insan olan Settar Hoca bile onları bu tehlikeli yolcuklarından alıkoyamaz. İhtiyaçları olan parayı bulmak için yola koyulan Samet ve Ferhat hayatlarının bu en uzun 3 gününde kendilerini birbirinden zor maceralar içerisinde bulurlar.

KOYVER GİTSİN'' Filmi ile Bircan Film'den hayvanlar için DUYARLI KAMPANYA!... #1BİLET1MAMA

Filmin yapımcısı Bircan Film-Serkan Bircan’ın öncülüğünde başlatılan ve Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) işbirliğiyle hayata geçirilen #1BİLET1MAMA kampanyasıyla, filmin vizyona girdiği ilk hafta elde edilen bilet satış gelirinin bir bölümü, yurdun dört bir yanında açlıkla yaşam savaşı veren hayvanlara MAMA olarak dönecek.

KAMPANYA SOSYAL MEDYADA SES GETİRDİ!

Koyver Gitsin filminin ilk olarak sosyal medyada başlattığı kampanya şimdiden büyük ilgi gördü. Birçok ünlü isim ve sosyal medya kullanıcısı #1BİLET1MAMA hashtag’iyle paylaştıkları videolarla kampanyaya destek veriyor.

16 Kasım’da vizyona girecek olan ‘’Koyver Gitsin’’ filmi için siz de şimdiden bir bilet alıp, #1BİLET1MAMA hashtag’iyle filmin kısa videolarını paylaşarak kampanyaya destek verip, hayvanlara yardım eli uzatabilirsiniz.

Filmin oyuncu kadrosunda Ömer Gecü, Onur Yaprakçı, Begüm Polat, Seymen Aydın, Sinan Bengier, Çetin Altay, Naci Taşdöğen ve Kübra Dilara Çelen gibi oyuncular yer alıyor. Yaşam hakkını güçlendiren bu anlamlı proje için hayvan dostlarımız adına Bircan Film-Serkan Bircan’a ve tüm film ekibine TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

HayKonfed

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER