TÜRKAB Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Hatice Keleş Konya Taşkent Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

TÜRKAB Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Hatice Keleş Konya Taşkent Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

TÜRKAB Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Hatice Keleş Konya Taşkent Belediye Başkan Aday Adayı Oldu…

.Değerli Hemşerilerim, Değerli Büyüklerim ve Ak Parti Çatisi altinda siyaset yapan Değerli Parti Yöneticilerimiz, Teşkilâtlarımız ve birbirinden değerli Dava arkadaşlarım; diye söze başlayan Hatice keleş

Yunus Emreden alıntı yaparak sözlerine devam etti

 Ne güzel söylemiş Yunus Emre "Gelin Tanış olalım, işi kolay kılalım Sevelim Sevilelim bu dünya kimseye kalmaz." Taşkent’i Sevmek kuru lafta olmuyor, fedakarlık istiyor, BABA eliyle güzelleşen memleketimize artık bir kadın eliyle ANNE şefkati gerekiyor.

Memleketimizi seven yüreğinde dava aşkı ve ruhu olan, birlik ve beraberliği kendisine önder edinen Hak için Hakka hizmeti düşünüp yol alan herkesin Allah yolunu açık etsin.

Ben bir Taşkent’in evladı olarak, vefa borcumu yerine getirmek için doğduğum, sokaklarında koşup oynadığım, ekmeğini yediğim ,suyunu içtiğim, havasını soluduğum memleketime hizmet etmek istiyorum.

Manevi Bağlar kurup örf adetlerimizi canlandırıp gençlere Abla , büyüklerimize kardeş ve evlat olmak İçin gönül verip Gönüller’i almaya talibim .

Babam olan LATİF KELEŞ’in kızı olarak Cenabı Allah bana güç kuvvet verdiği müddetçe bu Can bu Bedende oldukça tek Gayem Memleketime ve Milletime Hizmet etmek olacaktır.

 Yıllardır başka memleketlere hizmet edip İnsanlarla Gönül bağı gönül köprüleri kurduk.

 Artık büyüdüğüm çocukluğumun geçtiği bu topraklarda kendi insanlarımızla gönül bağları kurmak istiyorum.Kendi memleketime hizmet etmek, benim için bir ŞEREFTİR ve şereflerin en BÜYÜĞÜDÜR.... Gece demeden Gündüz demeden çalışacağız.

 Rabbimin izni ve inayeti ile Halkımızın teveccühü ve başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Parti Yöneticilerimiz ve Teşkilatımız tensip buyurmaları halinde yapmak istediğim projelerimi sizlerle paylaşacağım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde, Güçlü Türkiye yolunda bu davanın bir neferi olarak Ak Partiden KONYA Taşkent Belediye Başkan Aday Adaylığı Müracaatımızı yaptık Allah’ın izniyle. Şimdiden Aday Adayı olacak tüm Dava arkadaşlarıma 31 MART 2019 seçimlerinde başarılar diliyorum. Bismillah dedik çıktık Yola, Niyet Hayır Akıbette hayir olur inşallah. YA ALLAH BİSMİLLAH..... Dualarınızı lütfen eksik etmeyin.dedi

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 01:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER