Gelecek'li demir  İBB ve ABB'nin bağış hesaplarına bloke konmasına tepki gösterdi.

Gelecek'li demir  İBB ve ABB'nin bağış hesaplarına bloke konmasına tepki gösterdi.

Gelecek partisi Genel Başkan yardımcısı Doğan DEMİR

 İBB ve ABB'nin bağış hesaplarına bloke konmasına tepki gösterdi.

Doğan sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada ; BİR AKIL TUTULMASI DAHA.Herkes bağış toplar, Ensar gibi vakıflar başta olmak üzere hatta Acun bile toplar ama İstanbul ve Ankara Büyükşehir belediyeleri toplayamaz.

Bu kadar kör olunur'mu ? diye tepki gösterdi.

Gelecek partisi genel başkan yardımcısı Doğa Demir açıklamasının devamında

Sayın Cumhurbaşkanı kampanya düzenliyor herkes katkı sunmak için koşturmaca ve katkı koyanlar hayırsever ama iş belediyelere gelince hesaplarına bloke koy, madem derdiniz millete hizmet etmekse ve o zaman kamu kuruluşları olan belediyelere bu neden, istanbul valisi aynı kampanyadan bağış aliyor ona sesiniz çıkmıyor belediye olunca bloke.

Anlaşılan o'ki muhalif oldukları için millete hizmet etmelerini istemiyorsunuz, adama sormazlar'mı? siz sadece size oy verenlerin hükümetimisiz yada hizmeti bir tek siz mi yapacaksınız.

Bari böyle günlerde insanları ayrıştırmayın bu zor günlerde onca işini kaybeden evine ekmek götüremeyen, faturasını ödeyemeyen bir taraftan'da canını kurtarmaya çalışan milyonlarca insana yardım etmek hepimizin görevi iken bu işgüzarlık herhalde başka bir ülkede yaşanmaz, ne diyelim Allah akıl fikir versin size, Millete'de güç ve sabır versin .dedi.


Doğan Demir

Gelecek partisi Genel Başkan yardımcısı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER