Ambalaj sektöründeki son gelişmeleri incelemek için öğretmenlere teknik gezi

Eskişehir Sanayi Odası, (ESO) Eskişehir’deki mesleki ve teknik anadolu lisesi öğretmenlerine yönelik, ambalaj sektöründeki son gelişmeleri yerinde incelemeleri için teknik gezi düzenledi.Öğretmeler, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde...

Ambalaj sektöründeki son gelişmeleri incelemek için öğretmenlere teknik gezi

Eskişehir Sanayi Odası, (ESO) Eskişehir’deki mesleki ve teknik anadolu lisesi öğretmenlerine yönelik, ambalaj sektöründeki son gelişmeleri yerinde incelemeleri için teknik gezi düzenledi.

Öğretmeler, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 24. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi ile 13. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri fuarına ESO’nun girişimleriyle katıldı. Söz konusu teknik gezinin yoğunluğunu ambalaj üreticilerinin oluşturduğu ESO 5. Meslek Komitesi kararları doğrultusunda ve ESO’nun gerçekleştirildiğini bildiren Meclis Başkan Yardımcısı Adnan Kahveci, "3 Kasım günü meslek liselerimizin 36 öğretmenini ağırlayarak sektördeki gelişmeleri yakında görmelerini sağladık. ESO olarak her zaman vurguladığımız gibi bu mesleki eğitime katkı vermeyi sürdüreceğiz. Ayrıca öğretmenlerimizin mesleki bilgilerini güncellemesine destek olduk. Benzer çalışmalarımız sürdüreceğiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER