Ak Parti Antalya Kemer İlçesin’de Sürpriz Aday

Ak Parti Antalya Kemer İlçesin’de Sürpriz Aday

31 Mart Yerel Seçimlerinde Antalya Kemer İlçesinde Güçlü Bir Aday Adayı Başvuruda Bulundu Bulundu.

Aday Adayı Remzi Altungeyik Kemere Huzur Getirmek İçin Kemer’e Adalet Getirmek İçin Kemer’e Kapısı Herkese Açık Halka Açık Hakça Bir Yönetim Getirmek İçin Ak Parti Aday Adayıyım Diyen Remzi Altungeyik

"Kemer'e huzur getirmek için, Kemer'e adalet getirmek için, Kemer'e kapısı herkese açık hakça bir yönetim getirmek için, çok daha güzellerini ve büyüklerini yapmak için, dar bir kesimin değil Kemer'de yaşayan ve Kemer'e emek veren herkesin hizmetinde bir yönetim anlayışını hayata geçirmek için, Belediye Başkanlığına adaylık başvurumu yapıyorum" Tüm dost,akraba.arkadaşların duasını bekliyorum hakkımızda hayırlısı inşallah  .

Türkiye, tarihinin en önemli Dönüm noktası sayılan 31 MART 2019 tarihine doğru koşar adım giderken, yeni dönemde YEREL YÖNETİM çatısı altında hizmet üretmek ve şehrimize karşı görevimizi ifa etmek üzere bugün ilk adımı atmış bulunuyoruz. Rabbim attığımız bu adımı Allahın izniyle hayırlı hizmetlere vesile kılsın.

Henüz çok kısa bir dönem olmasına rağmen 21. Yüzyıl, birçok hadiseye ve gelişmeye tanıklık etmiştir. Bu dönem, Türkiye içinde önemli gelişmelerin yüzyılı olmuştur. 2002 yılından bu tarafa kesintisiz 16 yıldır iktidarda olan AK PARTİ tam da bu yüzden gerçek bir 21. Yüzyıl partisidir. Çağı anlayan ve gereğini hakkıyla yapan partimiz inşallah nice yüzyıllarda Türkiye’nin aydınlık yarınlarının garantisi olarak hayatını devam ettirecektir.

31 MART 2019 tarihi, her şeyin yeni yüzüyle ortaya çıkacağı, eskinin ders çıkarılması ve ibret alınması gerekli bir süreç olarak geçmişte kalacağı bir tarihi ifade etmektedir. Yeni Türkiye ve Yeni Antalya ifadeleri sadece slogan olarak üretilmiş ifadeler değildir. Yeni ifadesi, eskimeyen yüzüyle kadim medeniyet değerlerimizin, hayatın her alanında, insanımızın her soluk alışverişinde hissedeceği bir değerler bütününü işaret ettiğini söylemek isteriz.

Yeni Türkiye, tüm kurum ve kuruluşları ile, antidemokratik ve devleti merkeze alarak eşref-i mahluk olan insanı özne olmaktan çıkaran başta anayasa olmak üzere bütün mevzuatıyla eskinin bir daha geri gelmemek üzere terkedildiği dönemi ifade etmektedir.

Yeni Türkiye Yeni Bir Dünyanın Habercisidir. Yeni Türkiye için istediğimiz ne varsa, bu coğrafyadan öte tüm dünya için talep ve mücadele edilen değerleri ihtiva edecektir. Yeni Türkiye mücadelesi, Somali de açlıktan inleyen çocukların gözyaşı, Filistin de kemikleri kırılan gençlerin çığlığı, Doğu Türkistan da inançları için şehid olan kardeşlerimizin kanı için yapılan mücadeledir. Amerika da, Avrupa da dünyanın her tarafında haksızlığa uğrayan kim varsa o haksızlığı ortadan kaldırmak, Yeni Türkiye mücadelesinin ana gayereti

Bugün paralel örgüt olarak nitelendirilen bir yapının yukarıda zikrettiğimiz Yeni Türkiye ve Yeni bir Dünya mücadelemize sekte vurmaya çalıştığını bugün daha net görüyoruz. Paralel örgüt yapılanmasının tüm çaba ve gayretlerine rağmen bu gerçek hizmet kervanı yürüyüp menziline ulaşacaktır.

Ak Parti iktidarı Türkiye de, geçen 16 yıl boyunca özellikle kamu yatırımları alanında Antalya'ya çok büyük pay ayırmış ve yatırım yapmıştır. Öyle ki Antalya bu yatırımlar alanında Türkiye ‘de ilk 10 şehir arasında yer almaktadır. Bundan sonra ki süreç, özel sektör yatırımları için Antalya'nın avantajlarını göstermek ve yatırım yapacak işadamlarına her türlü altyapı desteği de dahil olmak üzere hazır hale getirmektir. Bütün bu yerel çalışmalar Büyükşehir Belediyemiz ile paralel yürütülecek çalışma ve hizmetlerdir.

Antalya'nın gelişim ve kalkınmasına katkı sağlamak, yerel imkanları geliştirmek suretiyle insanımıza değer olarak sunmak için bugün KEMER Belediye baskan aday adaylığımızı açıklıyoruz. İçinde yaşadığımız ve birçok imkanından faydalandığımız, her karış toprağına, her bir ferdine karşı sorumluluğumuz bulunan Antalya KEMER için başvurumuzu gerçekleştirdik. Bu dönemde aday adaylığı başvurusunda bulunan herbiri birbirinden değerli aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Yolları açık olsun.

Rabbim, ayaklarımızı davası üzere sabit kılsın, dostlarımız sadık, çalışmalarımız bereketli, Yeni Türkiye ve Yeni Antalya mücadelemiz kutlu olsun..dedi

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 13:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman Vural varol
Süleyman Vural varol - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun bu uzun yolda başarılı olacağına güvenimiz tamdır. Orıon grup yönetim kurulu

Abdullah Altingeyik
Abdullah Altingeyik - 2 yıl Önce

Allah yolun bahtini basarilarin devamini getrsin basarilarr dilerim

Hurriyet  caliskan
Hurriyet caliskan - 2 yıl Önce

Dürüst mert başarılı bir arkadaşımız yolun açık olsun dualarımız seninle baskanim

Fehmi  altungeyik
Fehmi altungeyik - 2 yıl Önce

Allah yar Ve yardımcın olsun hayırlı olsun

Mehmet TOPALOĞLU
Mehmet TOPALOĞLU - 2 yıl Önce

Girdiğin bu yolda,Hedef ve ümit ettiklerine ulaşman dileği ile..

Ali koyuncu
Ali koyuncu - 2 yıl Önce

Allah yolunu ve bahtını acik etsin

Hıdır  k.yilmaz
Hıdır k.yilmaz - 2 yıl Önce

inşl hayirli olur, amaç halka hizmet olduktan sonra neden olmasın,kişisel çıkarlarin peşidden koşanlar her zaman kaybitmeye mahkumdurlar.

Harun ayazgok
Harun ayazgok - 2 yıl Önce

Kemer icin çok güzel olacak dort dortlik bir adam herkesi seven herkese saygisi olan bir vatandaştır inşAllah kemer için hayirli olir durmak yok yola devam hadi bismillah inşAllah


SIRADAKİ HABER